اجتماعی

من درد جامعه را می دانم/ایجاد بانک اطلاعاتی جوانان آرزوی ماست

من درد جامعه را می دانم/ایجاد بانک اطلاعاتی جوانان آرزوی ماست” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش برنا؛ سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در نشست اعضای مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان گفت: به عنوانیک ایرانی با شنیدن گزارش های ملموس اعضای سمن ها باید از همت شما جوانان تشکر کنم و امیدوارم از همگام شدن با شما کمنیاورم و بتوانم با تجربیات بهترین ها را برای همنوعان به ارمغان بیاورم.

او با بیان اینکه ٢٨ هزار مکان ورزشی داریم چرا نباید شما از این امکان جایی داشته باشید؟ می شود چرا این امر محقق نشود ، گفت: مشکلی برای تامین جا برای مجمع ملی سمن های جوانان نداریم چرا که بازوی توانمند و اجرایی شبکه اجرایی ما هستند .

سجادی افزود: به آنچه که شما جوانان گفتید باور دارم و من کنار شما هستم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: من درد جامعه را  می دانم و حواسم به مردم و جامعه است؛ با مسئولان کشوری که صحبت می کنمدرباره با بزه، بیکاری، امنیت، سرقت و.. صحبت می کنم چرا که برایم اهمیت دارد و با آموختن تلاش می کنم بخشی از آن را به کاربگیرم 

او با اشاره به اینکه ما نیز در زندگی خود مشکلاتی داشتیم که باعث شده است نوع دوستی در ما تقویت شود، گفت: تحقیقی نشان ندادهاست که ورزش می تواند مولفه اثرگذار زندگی باشد و من از شما جوانان خواهش دارم که بتوانیم مروجین ورزشی هم باشیم 

سجادی فر تصریح کرد: مهال است جایی کار کنم و عید غدیر به فکر ورزش سنتی و پهلوانی نباشم. بانک اطلاعات جوانان کشور آرزویماست و ما در ورزش نیز همچین ارزویی دارم و ما مرکزی از تاریخ ورزش کشور نداریم 

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: می دانید بسیاری از کار های مردمی دنیا با کمیته های ملی المپیک دنیا اتفاق می افتد و من شما را بااین کمیته لینک می کنم تا بتوانیم چیزی را برای مملکت به یادگار بگذاریم.

او با اشاره به اینکه در کارگاه های سمن ها می توانیم اسطوره سازی کنیم چرا که شهید و جانباز شیمیایی در کشور کم نداریم، افزود: من متولد ۴٨ هستم و دو فرزند دارم؛ ٢٠ سالم بود خواستگاری رفتم و یک و سال و نیم بعد ازدواج کردم؛ در اوج ورزش قهرمانی فرزند دارشدم. 

سجادی فر گفت: خداروشکر در کشور شرایطی وجود دارد که ٣ هزار و ٧٠٠ نفر در کشور وجود دارد که در حوزه های مختلف فعالیت میکنند، ادامه داد: من خیلی پیر نیستم و هنوز انرژی جوانی دارم و فردی هستم که خستگی ناپذیرم. جلسات با اعضای سمن ها برقراراست

وزیر ورزش و جوانان گفت: در تلاش هستیم اماکن ورزشی به مردم  سپرده شود و اگر تحویل سمن ها  شود می تواند علاوه بر ورزشفعالیت های جوانان و اجتماعی نیز در آن انجام شود همچنین تجربه کارهای بین المللی دارم و در این زمینه می توانیم همکاری داشته باشیم.. 

سجادی فر ادامه داد: اگر دوست داشتید می توانیم سمن ها را به باشگاه ها و فدراسیون ها لینک کنیم؛ قرار است طبق بیانیه گام دومموتور تولید عزت انرژی و امیدافرینی باشیم؛ یکی از این امیدافرینی ها ورزش همگانی است چرا که هزارتا برکت دارد و خواهش می کنممردم را با استفاده از رسانه هایتان به ورزش ترغیب کنید.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه اعضای مجامع سمن ها نخبه گام اجتماعی هستند و این نخبگان مدیران فردای جمهوری اسلامیاست و باید با این جوانان ورزشکاران را شناسایی کنیم، گفت: دوران پسا کرونا را در راه داریم و مردم غمگین اند ومشکلات زیادی دارندباید جسم و روح این افراد را مورد توجه قرار دهیم چرا که عده ای دارای مشکلات تنفسی، چاقی و… شدند. 

او گفت: جوان کارت را در دستور کار قرار می دهیم همچنین مجامع استانی باید جدی گرفته شود. به نظر می رسد جلسه ای با مجمعجوانان و فراکسیون جوانان در مجلس برگزار شود.

سجادی فر با بیان اینکه ایده‌هایی داشته باشید تا مجامع استانی  در مناطق آزاد به صورت پایلوت اجرایی شود، ادامه داد: اگر سرمایهگذاران ورزشی و خبر ورزشی پیدا کردید، مکان ورزشی در اختیارشان قرار دهید چرا که ما ۴ هزار ورزشگاه در حال ساخت داریم کهمردم می توانند از آن استفاده کنند

او با بیان اینکه ١٢ سال پیش ، وزارت کار ١٨ مکان ورزشی داشت و در عرض ۴ سال، این تعداد ٢٨۵ مکان ورزشی رسید، گفت: اگرصنعت ورزش محقق شود بسیاری از دغدغه های جوانان حل می شود چرا که بسیاری از شغل ها احیا می شود.

او گفت: بیایم از اتفاقات ورزش است برای جوانان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “من درد جامعه را می دانم/ایجاد بانک اطلاعاتی جوانان آرزوی ماست” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا