حوادث

سرپرست جدید ندامتگاه تهران بزرگ معرفی شد

سرپرست جدید ندامتگاه تهران بزرگ معرفی شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرپرست جدید ندامتگاه تهران بزرگ معرفی شد

مدیر کل زندان های استان تهران در جلسه تودیع و معارفه سرپرست ندامتگاه تهران بزرگ گفت: برنامه ریزی های ما برای اصلاح و تربیت زندانیان است و خواهد بود، سالم سازی محیط زندان و قانونمداری بایستی در تمام زندان ها با دقت انجام شود و توسعه کیفیت برنامه های تربیتی به ویژه آموزش کارکنان و زندانیان و ایجاد روحیه همدلی و همکاری در مجموعه از نکات کلیدی موفقیت است.


به گزارش ایلنا، علی رستمی در جلسه‌ای که به منظور معارفه محمد حاجی مزدارانی سرپرست ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: ارتقای کیفیت برنامه های اصلاحی، تربیتی و امور رفاهی مددجویان از برنامه های مورد تأکید ریاست سازمان زندانها است که باید با جدیت سرلوحه تمام فعالیت ها باشد.


مدیر کل زندان های استان تهران ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات اصغر فتحی طی مدت تصدی مدیریت این ندامتگاه گفت: در راستای ارتقای نظام زندانبانی اسلامی، مهمترین دغدغه یک مدیر موفق، توجه به امور اصلاحی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی و بهداشت و درمان مددجویان است.


رستمی با اشاره به ظرفیت های استان در مباحث نیروی انسانی جوان و مستعد، بر به کارگیری این نیروها در پست های مدیریتی تأکید نموده، اظهار داشت: برنامه ریزی های ما برای اصلاح و تربیت زندانیان است و خواهد بود، سالم سازی محیط زندان و ایجاد روحیه همدلی و همکاری در مجموعه از نکات کلیدی موفقیت می باشد.


در حکم محمد حاجی مزدارانی آمده است: شایسته است در راستای تأکیدات ریاست محترم سازمان مبنی بر ضرورت تحول زندان ها با محوریت تبدیل زندان به آموزشگاه نیکی ها، کار عمیق فرهنگی، ایجاد اشتغال مولد پایدار و هدفمند، اجرای دقیق اصل طبقه بندی و تفکیک زندانیان، برنامه ریزی منسجم جهت تحقق رسالت اصلاح و تربیت مددجویان در همه ارکان آن و همچنین سایر موارد مربوطه همت گمارده، با همکاری پرسنل خدوم و زحمتکش، تعامل سازنده و هدفمند با سایر دستگاه های اجرایی و به ویژه مراجع محترم قضایی و سرلوحه قرار دادن کار جهادی به اداره امور بپردازید.


شایان ذکر است: اصغر فتحی نیز به سمت معاون قضایی اداره کل زندان های استان تهران منصوب گردید.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “سرپرست جدید ندامتگاه تهران بزرگ معرفی شد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا