استان ها

رونمایی از داشبورد مدیریتی ارزیابی و سنجش نظام‌مند عملکرد کارمندان

رونمایی از داشبورد مدیریتی ارزیابی و سنجش نظام‌مند عملکرد کارمندان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سیدمجتبی موحدی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در نیشابور با اشاره به اقدام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در رونمایی از داشبورد مدیریتی ارزیابی و سنجش نظام‌مند عملکرد کارمندان این دانشگاه درباره روش و نحوه اجرای این سیاست راهبردی، ویژگی‌ها و شاخصه‌های آن اظهار کرد: داشبورد مدیریتی به شکل آزمایشی در واحد نیشابور طراحی، ایجاد و به بهره‌برداری رسیده و پس از طی مراحل آزمایشی از مهر ۱۴۰۰ به یک سامانه تبدیل خواهد شد.

این مقام مسئول افزود: مدیران دانشگاه با اجرای داشبورد مدیریتی ارزیابی و سنجش نظام‌مند عملکرد کارمندان قادر شده‌اند که بر عملکرد کارکنان حوزه‌های خود به‌طور مستمر و ماهانه نظارت و کنترل داشته باشند و با سنجش و ارزیابی نظام‌مند عملکرد و شناسایی شایستگی‌ها، توانمندی‌ها و کاستی‌های احتمالی آنان برای اصلاح و بهبود عملکرد هر حوزه برنامه‌ریزی کنند و اقدامات لازم را در دستورکار خود قرار دهند.

وی تأکید کرد: در راستای عمل به منویات رهبری در اهمیت حوزه فرهنگی، شاخص‌های فرهنگی در این داشبورد لحاظ شده و از جایگاه مهمی برخوردار است. در واقع شاخص فرهنگی که شامل چند پارامتر است به شکل مستمر توسط حوزه فرهنگی ارزیابی شده و پس از ارزیابی و ارزشیابی، تمهیدات لازم به‌منظور بهبود شاخص‌ها پیش‌بینی خواهد شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور بیان کرد: داشبورد مدیریتی علاوه‌بر ارزیابی و سنجش نظام‌مند همکاران، ابزاری کارا به دلیل توزیع عادلانه کارانه بین همکاران است. در واقع پرداخت پاداش کارانه به کارکنان برمبنای عملکرد که شرایط انگیزشی کارکنان و افزایش بهره‌وری سازمان را فراهم می‌کند، یکی از موارد قابل اهمیت است به‌نحوی‌که اجرای نادرست توزیع کارانه، اگرچه بخشی از نیاز کارکنان را برطرف می‌کند؛ اما می‌تواند به سایر بخش‌ها آسیب برساند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور با قدردانی و تشکر از تلاش‌های همکارانی که در راستای تدوین این سیاست کاربردی مجاهدانه تلاش کرده‌اند، ابراز امیدواری کرد، این سیستم که به شکل آزمایشی در این دانشگاه به بهره‌برداری رسیده است در آینده نزدیک در سطح استان و کشور توسعه یابد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “رونمایی از داشبورد مدیریتی ارزیابی و سنجش نظام‌مند عملکرد کارمندان” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا