بین المللی

احضار مسئولان ارشد زندان اسرائیلی «جلبوع» برای بازجویی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

احضار مسئولان ارشد زندان اسرائیلی «جلبوع» برای بازجویی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، اداره تحقیقات زندان‌های رژیم صهیونیستی، مسئولان ارشد زندان «جلبوع» را به منظور انجام تحقیقات و بازجویی از آنها درباره حادثه فرار ۶ اسیر فلسطینی از این زندان، احضار کرد.

شبکه عبری‌زبان «ریشت» گزارش داد که احضار مسئولان زندان جلبوع پس از جمع‌آوری مستندات و مدارک مربوط به ۱۴ زندانبانی که در این زندان کار می‌کردند، صورت گرفت.

اداره تحقیقات زندان‌های اسرائیلی به دست داشتن زندانبانان در دست داشتن در عملیات فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع مظنون است.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش داد که عملیات تعقیب اسرای فراری همواره ادامه دارد و تفتیش برخی از مناطق و روستاهای فلسطینی نزدیک زندان در جریان است.

اسرای فلسطینی راس ساعت ۳:۲۵ دقیقه بامداد دوشنبه نقشه فرار خود از زندان جلبوع را که یکی از امنیتی‌ترین زندان‌های رژیم صهیونیستی است، عملی کردند.

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به خبر فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی عنوان کردند که این یک اقدام قهرمانانه بزرگ است که شوکی شدید به سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی و ضربه جدی به ارتش و کل اسرائیل وارد می‌کند.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “احضار مسئولان ارشد زندان اسرائیلی «جلبوع» برای بازجویی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا