اجتماعی

قاچاقچی سلاح جنگی در میدان آزادی دستگیر شد

قاچاقچی سلاح جنگی در میدان آزادی دستگیر شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرهنگ غلامرضا صالحی رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران اظهار کرد: در اوایل هفته جاری خبری مبنی بر فروش سلاح جنگی در فضای مجازی دریافت شد.

وی افزود: در پی انجام تحقیقات انتظامی هویت این فرد شناسایی و با اخذ دستور قضایی متهم صبح روز چهاردهم شهریور در حالی که قصد جابه جایی سلاح را داشت در حوالی میدان ازادی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شد.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: در بررسی مخفیگاه وی یک قبضه سلاح جنگی به همراه دو خشاب مربوط به سلاح مذکور و ۹ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به  تهیه این سلاح از استان‌های غربی کشور اعتراف کرد، گفت: تلاش ماموران این پلیس برای بررسی ابعاد بیشتر این پرونده کماکان ادامه دارد و  متهم جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

۴۷۲۳۷

این نوشته با عنوان “قاچاقچی سلاح جنگی در میدان آزادی دستگیر شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا