فناوری

کتابخانه شخصی خود را در فضای دیجیتال ایجاد کنید

کتابخانه شخصی خود را در فضای دیجیتال ایجاد کنید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، سرعت بالا تغییرات و مشکلات عدیده اقتصادی در جهان مدرن موجب شده بسیاری از مردم فرصت کافی برای مراجعه به کتابخانه به منظور مطالعه را نداشته باشند. از همین رو کاربران گوشی‌های هوشمند در سراسر اوقات فراغت خود در طول شبانه‌روز را به مطالعه کتاب‌های دیجیتال اختصاص می‌دهند.

مهندسان ایرانی اپلیکیشنی را طراحی کردند که با قابلیت‌های ویژه شرایطی همانند کتابخانه را برای کاربران در گوشی ایجاد کرده و سرویس‌های مختلفی را در زمینه تشویق کاربران به کتابخوانی ارائه می‌دهد. از جمله ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به قابلیت کتابخانه برای مطالعه گروهی و گفت‌وگو گروهی و خصوصی با اعضا، قابلیت تخته‌سیاه برای نوشتن فلش‌کارت یا یادداشت، پشتیبان مجازی هوشمند برای گوش‌زد کردن نکات و زیر نظر گرفتن عملکرد، امکان برنامه‌ریزی هفتگی، گلدان جادویی که با بهبود عملکرد کاربر رشد می‌کند، نمایش نموداری روند پیشرفت، امکان قطع خودکار اینترنت هنگام مطالعه، همگام‌سازی اطلاعات با سرور و یادآور مطالعه هوشمند اشاره کرد. سازندگان این برنامه اپلیکیشن خود را برای دانش‌آموزان، دانشجویان، زبان‌آموزان و علاقه‌مندان به مطالعه مفید می‌دانند. در حال حاضر این اپلیکیشن به صورت رایگان در فروشگاه‌های مجازی تلفن همراه قابل دانلود و نصب است.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این محتوا با عنوان “کتابخانه شخصی خود را در فضای دیجیتال ایجاد کنید” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =

دکمه بازگشت به بالا