حوادث

کشف ۲۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

کشف ۲۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

کشف ۲۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۲۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران خبر داد.


 به گزارش ایلنا، سردار “کیوان ظهیری” بیان داشت: بنا به درخواست مکرر مردم برای برخورد با قاچاق کالا، در ۷۲ ساعت گذشته طرح اقتدار امنیت اجتماعی محله محور در شهرستان های غرب استان تهران به مرحله اجرا درآمد.


فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح، ۲۴۱ حکم قضائی اجرا شد، بیان داشت: ۱۲۷ نفر از مخلان نظم و امنیت و نزاع و دسته جمعی در شهرستان های غرب استان تهران دستگیر شدند.


وی افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی ۲۸ هزار مکمل ورزشی غیرمجاز و ۴ کارگاه غیرمجاز و غیر بهداشتی تولید و بسته بندی ماسک کشف کردند.


سردار ظهیری  با اشاره به دستگیری ۲۶۸ سارق و مالخر در ۷۲ ساعت گذشته بیان داشت: در اجرای این طرح ۷۴ دستگاه خودروی سرقتی و هزار و ۱۸۷ سرقت نیز کشف شد.


فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف ۱۶ قبضه سلاح جنگی، ۹۸ قبضه سلاح سرد، تصریح کرد: در بحث خرید و فروش سلاح و مهمات ۶۱ نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.


این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در اجرای این طرح ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ۳۲۸ کیلو گرم انواع موادمخدر کشف و ۲۳۸ نفر توزیع کننده موادمخدر را دستگیر کردند.


فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری ۲۵ نفر قاچاقچی کالا تصریح کرد: ۱۶۹ عدد انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال از دیگر نتایج اجرای این طرح بود.  


سردار ظهیری در پایان ضمن تشکر از شهروندان بابت همکاری با پلیس غرب در اجرای طرح اقتدار، خاطرنشان کرد: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “کشف ۲۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا