استان ها

ثبت پیک بار ۴۳۹ مگاواتی مصرف برق در استان چهارمحال وبختیاری

ثبت پیک بار ۴۳۹ مگاواتی مصرف برق در استان چهارمحال وبختیاری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، مهندس مجید فرهزاد با اشاره به اینکه مصرف برق در پیک بار امسال نسبت به سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است گفت : پیک بار سال گذشته در مردادماه به میزان ۴۱۶ مگاوات حادث شد.

 مدیر عامل شرکت توزیع برق استان با تاکید بر لزوم ادامه همکاری مشترکین برق استان در زمینه مدیریت مصرف برق گفت: باتوجه به اطلاعیه شرکت توانیر اجرای برنامه های پاسخگویی بار تا انتهای شهریور ماه ادامه دارد.

وی در پایان ضمن تقدیر از مردم استان که با رعایت الگوی صحیح مصرف ، شرایط را برای تامین برقی پایدار ومطمئن برای همه مناطق فراهم می کنند ، گفت : اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف از طریق برنامه های آموزشی وتبلیغی و اطلاع رسانی های جامع ، اجرای طرح های تشویقی مدیریت مصرف در همه بخش ها ، تست و تعویض لوازم اندازه گیری ، استفاده از ظرفیت دیزل ژنراتورها ، عقد تفاهم نامه با کشاورزان ،صاحبان صنایع و دیگر مشترکین ، تعدیل و استاندارد سازی روشنایی معابر، اجرای طرح های کاهش تلفات و …. از جمله اقدامات این شرکت در راستای مدیریت و کاهش پیک بار مصرف برق استان ، می باشد.

۴۶

این محتوا با عنوان “ثبت پیک بار ۴۳۹ مگاواتی مصرف برق در استان چهارمحال وبختیاری” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا