اقتصادی

آغاز ساخت ۵ هزار مسکن برای محرومان/ پیشنهاد ساخت مسکن استیجاری توسط بنیاد مسکن

آغاز ساخت ۵ هزار مسکن برای محرومان/ پیشنهاد ساخت مسکن استیجاری توسط بنیاد مسکن” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

 آغاز ساخت ۵ هزار مسکن برای محرومان/ پیشنهاد ساخت مسکن استیجاری توسط بنیاد مسکن

سرپرست بنیاد مسکن از آغاز ساخت ۵ هزار مسکن محرومان خبر داد و گفت: بنیاد مسکن ساخت مسکن استیجاری را به دولت پیشنهاد داده‌ است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، عزیزالله مهدیان، سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: بنیاد مسکن  پس‌از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و کار خود را در حوزه مسکن محرومان فعالیت آغاز کرد و از ابتدا تاکنون بیشتر فعالیت‌های بنیاد مسکن در حوزه ساخت مسکن محرومان و بازسازی مناطق جنگ‌زده بوده است.


وی ادامه داد: بنیاد مسکن پس از جنگ در حوزه بازسازی اقدامات گستردهای انجام داد به‌طوری‌که یک واحد مسکونی را دو تا سه بار بازسازی می شود  و پس از بمباران دوباره مجبور بودیم از ابتدا دوباره ساخت آن  واحد انجام شود.


سرپرست بنیاد مسکن انقلاب با اشاره به همکاری‌های بنیاد مسکن با سایر نهادها اظهار داشت: بنیاد مسکن در همکاری با بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام فعالیت و ماموریت‌های خود را انجام می‌دهد.


مهدیان با بیان اینکه مهمترین ماموریت بنیاد مسکن ساخت مسکن برای محرومان است، افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر این اقدامات توسعه یافته‌است.


 سرپرست بنیاد مسکن  از آغاز ساخت ۵ هزار مسکن محرومان خبر داد و گفت: بنیاد مسکن تاکنون ساخت پنج هزار مسکن محرومان را آغاز کرده‌ است.


وی گفت:ساخت مسکن شهری برای خانواده‌های محروم در شهرها به دلیل آنکه رقم بالاتری دارد دشوار است  بنابراین ما اولویت ساخت مسکن محرومان را در روستاها ادامه می‌دهیم.


 وی با اشاره به ساخت مسکن استیجاری اظهار داشت: بنیاد مسکن ساخت مسکن استیجاری را به دولت پیشنهاد داده‌ است.


ادامه دارد…


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “آغاز ساخت ۵ هزار مسکن برای محرومان/ پیشنهاد ساخت مسکن استیجاری توسط بنیاد مسکن” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا