حوادث

هشدار آتش سوزی های جنگلی جدید در کالیفرنیا

هشدار آتش سوزی های جنگلی جدید در کالیفرنیا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

همزمان با تلاش آتش نشانان برای مهار آتش سوزی جنگلی اخیر موسوم به “کالدور” در کالیفرنیا، روز دوشنبه بیش از ۱۲ حریق جدید دیگر نیز در اطراف این ایالت رخ داده است.

به گزارش تیتروز، همزمان با تلاش آتش نشانان در ایالت کالیفرنیای آمریکا برای مهار آتش سوزی جنگلی موسوم به کالدور و تخلیه ساکنان دریاچه جنوبی تاهو، ۱۵ مورد آتش سوزی جنگلی جدید دیگر نیز روز دوشنبه در اطراف این ایالت شناسایی شده است.

بنابر اعلام یکی از مقامات محلی این ایالت در صفحه شخصی توئیترش، آتش نشانان در تلاش برای مهار چندین حریق در استان سونومای شمالی این ایالت هستند.

گزارش ها حاکیست، آتش سوزی های دیگری موسوم به “حریق آروبا”، “حریق بریج” و “حریق لورنس” از دیگر مواردی هستند که آخر هفته گذشته رخ داده اند.

ایالت کالیفرنیا اخیرا شاهد فصل آتش سوزی گسترده و مهیبی بوده است به طوری که هزاران ساختمان تخریب شده و صدها نفر از ساکنان شهرهای این ایالت مجبور به ترک خانه های خود شده اند.

به گزارش تیتروز به نقل از پایگاه خبری “هیل”، هوای خشک و وزش باد، شرایط سخت و پیچیده ای را برای آتش نشانان در روند اطفا حریق در مناطق مختلف این ایالت ایجاد کرده است.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “هشدار آتش سوزی های جنگلی جدید در کالیفرنیا” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا