فرهنگ و هنر

مرتضی پورصمدی و محسن یزدی مهمان ویژه برنامه «نردبان» در روز ملی سینما

مرتضی پورصمدی و محسن یزدی مهمان ویژه برنامه «نردبان» در روز ملی سینما” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مرتضی پورصمدی و محسن یزدی مهمان ویژه برنامه «نردبان» در روز ملی سینما

​برنامه نردبان شبکه مستند به استقبال روز ملی سینما رفته و با حضور دو مهمان ویژه این روز را گرامی می‌دارد.


به گزارش ایلنا، پنجاه و نهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «نردبان»، جمعه، (۲۰ شهریورماه) روی آنتن شبکه مستند می‌رود. این قسمت، ویژه برنامه‌ای برای گرامیداشت روز ملی سینما در تلویزیون است که از شبکه مستند تقدیم مخاطبان می‌شود. 


مهمان این قسمت از برنامه مرتضی پورصمدی، فیلمبردار باسابقه سینما و عکاس شناخته شده کشور است. او در گفت‌وگو با حامد شکیبانیا درباره چندین دهه تجربه خود در سینمای کشور و مستندهایی که ساخته است صحبت می‌کند. 


همکاری مرتضی پورصمدی با چهره‌های نام‌آشنای سینمای ایران به ویژه مجید مجیدی، فرهاد ورهرام، خسرو سینایی، محمدرضا اصلانی، ابراهیم مختاری، احمد ضابطی جهرمی، ناصر تقوایی، رخشان بنی اعتماد، مهوش شیخ‌الاسلامی و… حضور در تولید صدها فیلم و مستند، دریافت جوایز متعدد سینمایی، همکاری با جوانان و…او را تبدیل به یکی از چهره‌های ماندگار سینمای ایران کرده است. 


مهمان دیگر برنامه نردبان که به مناسبت روز سینما روی آنتن می‌رود، محسن یزدی مدیر شبکه مستند است. او درباره شرایط سینمای مستند کشور و همکاری با مستندسازان در شبکه مستند توضیح داده و جزئیاتی از پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند را بیان می‌کند. 


معرفی و دعوت برای تماشای چند فیلم مستند داخلی و خارجی در روز سینما به همراه چند بخش متنوع دیگر ویژه برنامه «نردبان» به مناسبت روز سینما را تکمیل می‌کند. 


«نردبان» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که تلاش می‌کند به فیلم و عکس مستند با نگاهی تخصصی توجه کند. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور با آیتم‌هایی متنوع جمعه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “مرتضی پورصمدی و محسن یزدی مهمان ویژه برنامه «نردبان» در روز ملی سینما” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا