بانوان

سرمربیان تیم‌های ملی والیبال دختران نوجوان و جوان مشخص شدند

سرمربیان تیم‌های ملی والیبال دختران نوجوان و جوان مشخص شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

در جلسه‌ای با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون والیبال، سرمربیان تیم‌های ملی دختران نوجوان و جوان مشخص شدند.

به گزارش تیتروز، در جلسه‌ای با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و فریبا محمدیان نایب رئیس زنان، میترا شعبانیان به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر و پدیده بلوری‌زاده به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان دختر معرفی شدند.

نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال در خصوص این نشست گفت: در این جلسه برنامه‌ها و سیاست‌های کلان والیبال زنان بررسی شد و سرمربی دو تیم ملی نوجوانان و جوانان دختر معرفی شدند و برنامه‌ها و سیاست‌های هر یک از تیم‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدیان افزود: معرفی کادر فنی این دو تیم در شرایطی انجام شد که در ۶ ‌ماه دوم امسال مسابقات مختلفی چون لیگ‌های برتر و دسته یک و همچنین جشنواره‌ها و رقابت‌ها قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف زنان را در پیش داریم و مقرر شد که سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بر اساس ماموریت و چشم اندازی که برای آنها تعریف شده به شناسایی، تربیت و پرورش استعدادهای موجود در این رقابت‌ها بپردازند و با چشم اندازی بلند مدت در راستای موفقیت و سربلندی ورزش کشور به ویژه در بخش والیبال بانوان گام بردارند.

او با تاکید بر ادامه‌دار بودن کار فریبا صادقی در تیم ملی بزرگسالان زنان، گفت: تاکنون شش اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان با هدایت صادقی برگزار شد اما با توجه به تعلیق مسابقات قهرمانی زنان آسیا این تمرینات متوقف شد. کادر فنی تیم ملی والیبال زنان به رهبری خانم صادقی همچنان کار خود را ادامه خواهد داد تا در صورت مشخص شدن تاریخ جدید برگزاری مسابقات قهرمانی زنان آسیا، تیم ملی والیبال زنان تمرینات خود را مجددا آغاز کند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در پایان افزود: نگاه رئیس فدراسیون والیبال به معقوله والیبال زنان حرفه‌ای و بلندمدت است و ما هم سعی داریم با اجرای صحیح استراتژی و برنامه‌های بلندمدت تهیه شده، پیشرفت چشم‌گیری در این بخش داشته باشیم تا در آینده‌ای نزدیک بتوانیم آرمان‌های والیبال ایران در بخش زنان و قرارگیری در جمع چهار تیم برتر آسیا را محقق سازیم.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “سرمربیان تیم‌های ملی والیبال دختران نوجوان و جوان مشخص شدند” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

دکمه بازگشت به بالا