ورزشی

اعلام تاریخ آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

اعلام تاریخ آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

علیرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در بیرجند از برگزاری آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد و اظهار کرد: به اطلاع دانشجویان ثبت نامی در آزمون جامع مقطع دکتری مطابق دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، می‌رسانیم که آزمون جامع استان خراسان جنوبی مربوط به نیمسال دوم ۹۹ روزهای سه‌شنبه ۳۰ شهریور (بخش کتبی به‌صورت حضوری و برای دانشجویان غیربومی در قالب طرح تعاون) و چهارشنبه ۳۱ شهریور (بخش شفاهی به‌صورت مجازی) برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: آن دسته از دانشجویان که متقاضی طرح تعاون بوده‌اند با واحدهای معرفی‌شده هماهنگی کرده و دانشجویان مقیم بیرجند در روز آزمون به‌صورت حضوری به دانشکده علوم انسانی مراجعه کنند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “اعلام تاریخ آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا