استان ها

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و اورژانس سبزوار منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و اورژانس سبزوار منعقد شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

قاسم قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سبزوار با تأکید بر حضور رئیس اورژانس ۱۱۵ و رئیس بیمارستان مبینی سبزوار و مدیر امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار بیان کرد: در این دیدار، طرفین خواستار همکاری و همفکری دوجانبه در زمینه‌های مختلف درمانی، آموزشی و پژوهشی شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با بیان اینکه هر دو مجموعه دارای ظرفیت‌های مناسبی برای تعامل و همکاری هستند، بیان کرد:‌ در این دیدار از مجموعه کادر درمان و مدافعان سلامت در مواجهه با بحران کرونا، قدردانی شد و مراتب آمادگی مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برای گسترش همکاری‌های با دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ابعاد مختلف به اطلاع رئیس اورژانس این شهرستان رسید.

وی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با اورژانس این شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و اورژانس سبزوار منعقد شد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا