اجتماعی

زمان برگزاری دو آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان برگزاری دو آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، شصت و هشتمین دوره آزمون پیش کارورزی صبح پنج شنبه ۱۸ شهریور و شصت و پنجمین دوره آزمون علوم پایه پزشکی عصر پنج شنبه ۱۸ شهریور و چهارمین دوره آزمون جامع داروسازی صبح جمعه ۱۹ شهریور و پنجاه و پنجمین دوره آزمون علوم پایه دندان پزشکی عصر جمعه ۱۹ شهریور در شهرهای تهران، تبریز، شاهرود، یزد، زاهدان، بروجرد، اردبیل، دامغان، قم، تنکابن، شیراز، اصفهان(خوراسگان)، ساری، آیت الله آملی جمعاً در ۱۴ حوزه برگزار می شود.

کلید اولیه سوالات آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی روز شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir  در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت ارسال اعتراض به کلید سؤالات، بعد از اعلام کلید اولیه فقط از طریق سامانه sanjeshp.ir  از روز شنبه ۲۰ شهریور لغایت ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ  ۲۲ شهریور خواهد بود.

این خبر با عنوان “زمان برگزاری دو آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا