استان ها

وزارت کار بایستی موتور محرکه توسعه استان‌های محروم شود

وزارت کار بایستی موتور محرکه توسعه استان‌های محروم شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کار بایستی موتور محرکه توسعه استان‌های محروم شود.

دکتر یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با تیتروز اظهار کرد: در دیداری که با دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی داشتم بر ضرورت سرمایه‌گذاری و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی توسط این وزارتخانه به‌منظور تسریع در رفع محرومیت استان تأکید شد.

وی تصریح کرد: در این دیدار خواستار به‌کارگیری و ارتقاء نیروهای شایسته لرستان در سطوح عالی مدیریتی وزارت کار شدیم و رسیدگی ویژه به پدیده زنان کار در لرستان علی‌الخصوص در شهرستان دلفان از موضوعات مورد تائید طرفین بود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین راه‌اندازی هرچه سریع‌تر درمانگاه‌های تخصصی تأمین اجتماعی نورآباد و تأمین اجتماعی الشتر از دیگر موضوعات مورد تائید  بود.

ابراهیمی اضافه کرد: در این دیدار از وزیر برای بازدید از لرستان و دیدن محرومیت و ظرفیت‌های استان برای توسعه دعوت به عمل آمد که مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیان کرد: وزارت ارتباطات بایستی در توزیع تجهیزات و امکانات و توسعه فناوری اطلاعات عادلانه عمل کند و به مناطق محروم توجه ویژه داشته باشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: در دیدار با زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر ضرورت نگاه عادلانه این وزارتخانه در توزیع تجهیزات و امکانات و توسعه فناوری اطلاعات و توجه ویژه به مناطق محروم تأکید شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس اظهار کرد: در این دیدار خواستار به‌کارگیری و ارتقاء نیروهای شایسته لرستان در سطوح عالی مدیریتی وزارت ارتباطات شدیم.

ابراهیمی تصریح کرد: رسیدگی ویژه به توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات لرستان از دیگر مباحث مهم این جلسه بود.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد زیرساخت‌های فنی لازم برای دسترسی همگانی به آموزش مجازی به‌ویژه در مناطق محروم و روستایی لرستان از درخواست‌های مهم از وزیر بود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس اضافه کرد: ارتقای سطح دولت الکترونیک و زیرساخت‌های اقتصاد دیجیتال در لرستان از موارد مورد تائید طرفین بود.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “وزارت کار بایستی موتور محرکه توسعه استان‌های محروم شود” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا