ورزشی

دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد

دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بیرجند، دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه با موضوع آسیب‌شناسی تعلیم و تربیت (تعلیم و تربیت سطح چهار) به مدت سه روز در دو نوبت صبح و عصر به‌صورت مجازی برگزار شد.

در این دوره که با شرکت ۲۵ نفر از اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد، مباحث و پرسش‌های مختلفی از قبیل؛ جایگاه عقلانیت و تفکر در اسلام، بیان احادیث و آیات قرآن کریم در زمینه اهمیت تعقل و تفکر با توجه به خطای عقل و حواس جایگاه آنها در تعلیم و تربیت چیست؟ آیا می‌توانیم به عقل اطمینان کنیم؟ علت تناقض و ناسازگاری برخی از احکام شرع با عقل چیست؟ تحلیل موضوع ذبح حضرت اسماعیل(ع) توسط حضرت ابراهیم(ع) و داستان‌های همراهی حضرت موسی(ع) با حضرت خضر(ع) و بحث عقلانی بودن آنها، سازگاری موضوع ارتداد با عقل و شبهات مربوط به آن توسط حجت‌الاسلام رسول مزروعی مطرح و مورد بحث و تحلیل قرار گرفت.

در مراسم آغاز کار دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با قدردانی از حضور مدرس دوره و اعضای هیئت علمی گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته بیان کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این خبر با عنوان “دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا