عمومی

کلاهبرداران ۲۰۰ میلیاردی در یزد دستگیر شدند – تیتروز | خبر جدید

کلاهبرداران ۲۰۰ میلیاردی در یزد دستگیر شدند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

عباسعلی بهدانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی مراجعه و شکایت افرادی مبنی بر کلاهبرداری از آنها در شهر یزد بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان یزد با انجام تحقیقات فنی متوجه شدند دو نفر با اقدامات متقلبانه در خصوص خرید و فروش املاک دست به کلاهبرداری از شهروندان زده اند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: کارآگاهان پلیس با اقدامات اطلاعاتی، متهم و همدستش را که با معرفی خود به عنوان افراد سرشناس و صاحب نفوذ در دستگاه های دولتی اقدام به کلاهبرداری کرده بودند را شناسایی و پس از هماهنگی و اخذ دستور قضائی آنها را دستگیر کردند.

بهدانی فرد عنوان کرد: متهمان در بازجویی های تخصصی انجام شده با قرار گرفتن در برابر دلایل و ادله موثق پلیس، به اقدامات متقلبانه و خرید و فروش ملک از شهروندان و کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی اعتراف کردند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه متهمان به دادسرا معرفی و روانه زندان شدند، گفت: شهروندان قبل از انجام هرگونه معامله ای ابتدا نسبت به استعلام ملک موردنظر از مبادی قانونی اقدام و فریب افراد متقلب را نخورند.

این مقاله با عنوان “کلاهبرداران ۲۰۰ میلیاردی در یزد دستگیر شدند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شش =

دکمه بازگشت به بالا