اقتصادی

تمدید زمان ثبت‌نام اعطای گرنت به طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی

تمدید زمان ثبت‌نام اعطای گرنت به طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تمدید زمان ثبت‌نام اعطای گرنت به طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی

مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه‌اول با هدف پژوهش و نوآوری، تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از فناوری‌های نوین و بومی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام به حمایت از پایان‌نامه‌ و طرح‌ها مطابق با مسئله‌های پژوهشی همراه‌اول در قالب اعطای گرنت کرده است.


 به گزارش ایلنا از همراه اول، مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه‌اول با هدف پژوهش و نوآوری، تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از فناوری‌های نوین و بومی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام به حمایت از پایان‌نامه‌ و طرح‌ها مطابق با مسئله‌های پژوهشی همراه‌اول در قالب اعطای گرنت کرده است.


محورهای اولویت‌دار همراه‌اول به تفکیک حوزه‌های فناوری و موضوعات پژوهشی و کاربردی تعریف شده و در این دوره از فراخوان، ظرفیت طرح‌های کاربردی دو برابر پژوهشی خواهد بود.


دانشجویان و پژوهشگران می‌توانند جهت آگاهی از محورهای اولویت‌دار و ثبت‌نام حداکثر تا ۱۵ مهر ۱۴۰۰ به bi.hamrahrd.ir یا سایت RD.mci.ir بخش طرح پژوهانه همراه مراجعه کنند.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “تمدید زمان ثبت‌نام اعطای گرنت به طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا