بین المللی

سریالی که ماجرای فرار از زندان جلبوع را پیش بینی کرده بود

سریالی که ماجرای فرار از زندان جلبوع را پیش بینی کرده بود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی، هفت سال قبل در یک سریال به تصویر کشیده شده بود.

به گزارش تیتروز به نقل از الجزیره، بعد از گذشت هفت سال از پخش سریال فلسطینی «روح» که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، اکنون و در سال ۲۰۲۱ داستان این سریال با فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی، به واقعیت تبدیل شده است.

بر اسا این گزارش، ۶ اسیر فلسطینی بامداد دوشنبه از طریق تونل زنی توانستند از زندان امنیتی رژیم صهیونیستی فرار کنند. آن‌ها در حمام  با قاشق تونلی را حفر کرده و از طریق آن به بیرون از زندان گریخته‌اند. این موضوع برای رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگی است، زیرا آنها مدعی این هستند که زندان جلبوع یکی از محافظت شده ترین زندان‌های جهان است. زندان جلبوع خود تصاویری از این تونل را رسانه‌ای کرده است که یکی از این عکس ها را در زیر می‌بینید.

اما موضوعی که توجه کاربران فلسطینی را جلب کرده، شباهت این اتفاق به یکی از صحنه‌های سریال فلسطینی «روح» است که چند سال قبل نمایش داده شده است. در این سریال نیز زندانیان از طریق حفر تونل در زندان اقدام به فرار می‌کنند. کاربران فلسطینی با مقایسه این سریال و اتفاقی که در واقعیت رخ داده از این اقدام شجاعانه شگفت زده‌اند.

در همین راستا یکی از کاربران در فضای مجازی نوشته است: این اسرا ثابت کردند که در حقیقت چیزی به نام خیال وجود ندارد!

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “سریالی که ماجرای فرار از زندان جلبوع را پیش بینی کرده بود” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا