استان ها

تقویت و توسعه مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و سراهای نوآوری

تقویت و توسعه مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و سراهای نوآوری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، مسعود طاهری‌لاری در جلسه شورای مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، این دانشگاه را دارای ظرفیت بالا و امکانات فراوان معرفی کرد و گفت: با توجه به این ویژگی در تجمیع منابع مالی، انسانی و فیزیکی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان‌رضوی برای پیشبرد و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان محدودیت نداریم.

وی با تأکید بر توسعه همکاری‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و شرکت شهرک‌های صنعتی مشهد گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری اشتغال‌زایی کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی و واحد مشهد بر پیشرفت‌های خوب پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و استان خراسان رضوی تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه تقویت و توسعه مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و سراهای نوآوری از سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی است؛ کمک و همکاری همگان را در استان می‌طلبد.

به گزارش آنا، جلسه شورای مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با حضور معاونان پژوهش و فناوری و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مشهد در مرکز رفاهی فرهنگی این دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

این خبر با عنوان “تقویت و توسعه مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و سراهای نوآوری” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا