فناوری

تداوم صادرات منسوجات نانویی به کشورهای همسایه – تیتروز | خبر جدید

تداوم صادرات منسوجات نانویی به کشورهای همسایه – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، رحیم حجتی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تولید کننده منسوجات نانو گفت: طی سال‌های گذشته موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای عمان، عراق و کویت شدیم و امسال هم در حال ارسال محصولاتمان به این کشورها هستیم.

حجتی با بیان اینکه در عراق نمایندگی فروش داریم، افزود: در عمان و کویت نیز شرکت‌هایی حضور دارند که به صورت منظم محصولات این شرکت را خریداری می کنند. با توجه به افزایش قیمت دلار، بازار صادرات برای ما جذاب‌تر شده است به طوری که اکنون با تمام ظرفیت خود در حال تولید هستیم و بخش زیادی از این محصولات را به بازارهای صادراتی اختصاص داده ایم.

وی گفت: جوراب‌های آنتی‌باکتریال، لباس تب‌نمای نوزاد، پیش‌بند چربی‌گریز، حوله‌های سوپرجاذب آنتی‌باکتریال از جمله محصولات این شرکت هستند.

این نوشته با عنوان “تداوم صادرات منسوجات نانویی به کشورهای همسایه – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

دکمه بازگشت به بالا