بین المللی

کشته شدن 7 سرباز سوری بر اثر انفجار بمب در درعا- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

کشته شدن ۷ سرباز سوری بر اثر انفجار بمب در درعا- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، دیشب یک بمب کنار جاده‌ای در مسیر خودروی سربازان ارتش سوریه در اطراف استان درعا (جنوب سوریه) منفجر شد.

خبرگزاری ریانووستی به نقل از یک منبع سوری گزارش داد که این بمب در جاده ارتباطی دو روستای «نافعه» و «عین ذکر» در حومه درعا منفجر شد که در نتیجه آن، هفت سرباز سوری کشته شده و سه نفر زخمی شدند.

این انفجار در حالی صورت گرفت که نیروهای ارتش سوریه روز چهارشنبه به منظور اجرای بندهای مربوط به توافق آتش‌بس درعا، وارد محله‌های شهر درعا واقع در جنوب این کشور شدند.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از خبرنگار میدانی خود گزارش داد که یگان‌های ارتش سوریه و مقامات مربوطه وارد درعا شدند و پرچم سوریه را در ساختمان‌‌های دولتی این شهر به اهتزاز درآوردند.

بر اساس این گزارش، یگان‌های ارتش سوریه تثبیت برخی مواضع خود را شروع کرده و عملیات پاکسازی منطقه را آغاز کرده‌اند تا این منطقه را عاری از تروریسم کنند.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “کشته شدن ۷ سرباز سوری بر اثر انفجار بمب در درعا- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا