استان ها

۱۵۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد

۱۵۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین اصفهان، آرش نجیمی اظهار داشت: از ظهر روز گذشته سه شنبه ۱۶ شهریور ماه تا ظهر امروز ۱۷ شهریور ماه سه هزار و ۹۸۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از بین مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا به مراکز درمانی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۵۳۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا بوده‌اند که ۴۸۰ نفر از آنها در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  بیان داشت: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵۸۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز سه هزار و ۲۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۴۵۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

نجیمی گفت: کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۵۳ نفر بوده است که تاکنون تست ۴۱ نفر مثبت اعلام شده است.

۴۸ 

این مقاله با عنوان “۱۵۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا