اقتصادی

خلبانان خطوط هوایی آمریکا دست به اعتصاب می‌زنند- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز

خلبانان خطوط هوایی آمریکا دست به اعتصاب می‌زنند- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از رویترز، اتحادیه کارگری خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد که خلبانان در هفته‌های آتی در اعتراض به برنامه کاری، خستگی وعدم اسکان کافی در فصل تابستان، اقدام به اعتصاب در مراکز اصلی این شرکت هواپیمایی خواهند کرد.

در بیانیه‌ای که برای رویترز ارسال شده آمده است که اتحادیه خلبانان شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز در فرودگاه بین المللی میامی، فرودگاه بین المللی دالاس/فورت ورث و سایر نقاط دست به اعتصاب خواهند زد.

در بیانیه این اتحادیه آمده است: خطوط هوایی ما نیاز به شیوه‌های برنامه ریزی دارد که از حاشیه امنی پشتیبانی کند و به نیازهای خلبانان و مسافران احترام بگذارد و با محفاظت از خطوط هوایی امریکن، خطر را کاهش داده و درآمد را بهبود ببخشد.

بر اساس این گزارش، خطوط هوایی آمریکا بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در ماه اوت، اتحادیه‌ای که نماینده خلبانان خطوط هوایی ساوث وست Southwest بود با طرح شکایتی، مرخصی اجباری و سایر تغییرات در شرایط کاری را که این شرکت هواپیمایی در طول همه گیری کرونا به کارکنان تحمیل کرده بود، به چالش کشید.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “خلبانان خطوط هوایی آمریکا دست به اعتصاب می‌زنند- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا