استان ها

پارک بزرگ ۹ هکتاری در فاز دو صدرا احداث می‌شود

پارک بزرگ ۹ هکتاری در فاز دو صدرا احداث می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/فارس به گفته شهردار صدرا، با تصویب شورای این شهر به زودی کلنگ ساخت پارک ۹ هکتاری در فاز ۲ صدرا به زمین زده خواهد شد.

بهزاد پرنیان در ششمین جلسه شورای اسلامی شهر صدرا گفت: طی دو سال گذشته برنامه‌هایی برای ساخت چندین پارک محله‌ای داشتیم که خوشبختانه تعداد پنج پارک سال گذشته و شش پارک محله‌ای دیگر در ردیف اعتبارات امسال شهرداری این شهر قرار گرفته است.

به گزارش تیتروز به نقل از شهرداری صدرا، پرنیان در خصوص فضای سبز شهر صدرا نیز افزود: متاسفانه فضای سبز ایجاد شده در شهر صدرا به ویژه در فاز ۲ بسیار ناچیز است به گونه‌ای که تنها فضای سبز بزرگ مقیاس قابل توجه که در اختیار مردم صدرا قرار دارد اکوپارک است که در فاز یک قرار دارد و برای استفاده شهروندان فاز دو هم از فضای سبز شهری لازم بود که موقعیتی مکانی ویژه ساخت پارک در نظر گرفته شود.

شهردار صدرا خاطرنشان کرد:  پیگیری‌های زیادی برای ساخت پارک در فاز ۲ انجام گرفت و طرح ساخت پارک ۹ هکتاری به شورای شهر ارائه شد که با استقبال و حمایت خوب اعضای محترم شورا مواجه و به تصویب رسید.لذا  پس از پایان طراحی، بزودی کنگ ساخت پارک ۹ هکتاری در فاز ۲ به زمین زده خواهد شد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “پارک بزرگ ۹ هکتاری در فاز دو صدرا احداث می‌شود” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا