ورزشی

معرفی رئیس جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

معرفی رئیس جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بیرجند، مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با حضور مسئولان برگزار و با معرفی سیدحسن هاشمی به‌عنوان رئیس جدید بسیج اساتید این دانشگاه از تلاش‌های علی ماندگار رئیس سابق بسیج اساتید دانشگاه قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم اظهار کرد: فرهنگ و تفکر بسیجی همواره در همه صحنه‌ها منشأ خدمات ارزشمند بوده و قطعاً در دولت اسلامی و انقلابی با تعمیق و تقویت فرهنگ و تفکر بسیجی شاهد خدمات ارزنده برای کشور خواهیم بود.

سیدحسن هاشمی اهمیت بسیج اساتید را در اثربخشی ویژه آن دانست و از تلاش‌های علی ماندگار در دوره مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تشکر و قدردانی کرد.

رئیس بسیج اساتید استان خراسان جنوبی نیز با قدردانی از مجاهدت‌های «دکتر ماندگار» گفت: در دوره مسئولیت وی شاهد همکاری‌های خوبی بودیم در دوره جدید نیز از حضور این استاد بسیجی بهره‌مند خواهیم شد.

علی حسینی افزود: امیدواریم با حضور هاشمی اهداف متعالی بسیج اساتید را در بخش‌های مختلف پیگیری کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که به‌زودی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طبس نیز راه‌اندازی شود.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از طرف سردار فرماندهی سپاه انصار الرضا(ع) از تلاش‌های علی ماندگار در دوره مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند تشکر و قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این خبر با عنوان “معرفی رئیس جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا