فرهنگ و هنر

نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» برگزار می‌شود

نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» برگزار می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» برگزار می‌شود

نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» با عنوان «گذری بر رابطه زیبایی‌شناسی و سلامت» برگزار می‌شود.


به گزارش ایلنا، نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» با عنوان «گذری بر رابطه زیبایی‌شناسی و سلامت، معماری و سلامت و شهر سالم» به همت فرهنگستان علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود. 


در این برنامه که پنج شنبه (۱۸ شهریورماه ۱۴۰۰) از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ در فضای مجازی برگزار خواهد شد، حسن بلخاری دکترای فلسفه هنر، استاد دانشگاه تهران، رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، محمد نقی زاده دکترای شهرسازی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، بهناز امین زاده گوهر ریزی دکترای شهرسازی، استاد دانشگاه تهران، محمدرضا شمس اردکانی عضو پیوسته فرهنگستان علوم پزشکی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و علیرضا عباسیان دکترای تخصصی طب ایرانی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران سخنرانی خواهند کرد. 


علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند از طریق لینک اسکای روم این نشست در این رویداد علمی حضور داشته باشند: 


https://www.skyroom.online/ch/farhangestan/hekmat


 


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “نشست دوم «طب ایرانی، معماری ایرانی» برگزار می‌شود” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا