عمومی

شلوغی جاده های مازندران به وقت عقب نشینی کرونا – تیتروز | خبر جدید

شلوغی جاده های مازندران به وقت عقب نشینی کرونا – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، اگرچه کرونای دلتا با همه اپیدمی و درگیری، چند روزی در مازندران فروکش و عقب نشینی کرده است اما خیل مسافران عازم سفر به مازندران در روزهای پایانی هفته روبه افزایش و گسترش است.

آمارهای مرکز مدیریت راه‌ها و سامانه‌های هوشمند نشان از ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به مازندران دارد و این حجم از سفرهای غیرضرور، سبب اوج گیری دوباره کرونا خواهد شد.

به رغم آنکه مازندران شرایط خوبی برای میزبانی و سفر ندارد و همچنان بخش‌های قابل توجهی از تخت‌های بیمارستانی در اشغال بیماران کرونا است، اما تجربه تلخ سفرهای غیرضرور پایان هفته در مازندران در حال تکرار است.

سید محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تردد در محورهای استان گفت: در حال حاضر تردد در محور هراز مسیر در دو جهت آب اسک، شاهنداشت پرحجم و گاهاً نیمه سنگین وتردد در محدوده تونل سپاسد و بایگان نیز به صورت پرحجم است.

وی افزود: همچنین تردد در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده‌های سیاه بیشه، پل زنگوله، و هزار چم پرحجم و نیمه سنگین و مجلار پرحجم است.

وی اظهار داشت: از نظر شرایط جوی نیز شاهد بارش خفیف باران در اکثر نقاط استان هستیم.

سفر غیرضرور برخی مسافران به مازندران در حالی است که اکنون هزار و ۱۱۰ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند و روز گذشته نیز ۱۳۰ بیمار جدید شناسایی شدند.

این خبر با عنوان “شلوغی جاده های مازندران به وقت عقب نشینی کرونا – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا