استان ها

تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با شهدا

تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با شهدا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سبزوار، قاسم قاسمی رئیس و جمعی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادای احترام و با آرمان‌های سردار دل‌ها تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با شهدا

وی در این مراسم با بیان اینکه اگر سردار سلیمانی و مدافعان حرم نبودند، امنیت امروز نیز حاصل نمی‌شد، اظهار کرد: این انقلاب وابسته به فرد نیست و همواره افرادی هستند که راه انقلاب را ادامه می‌دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار بیان کرد: مکتب سردا سلیمانی چراغ راه ملت ماست و به تأسی از آرمان‌های شهدا، مسیر اقتدار و پیشرفت را هرچه سریع‌تر طی می‌کنیم.


انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با شهدا” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا