بین المللی

افزایش گرسنگی در بین کودکان و اقلیت‌‎های نژادی آمریکا- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز

افزایش گرسنگی در بین کودکان و اقلیت‌‎های نژادی آمریکا- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز به نقل از رویترز، دولت آمریکا اعلام کرد: گسترش ویروس کرونا موجب تعطیلی بسیاری از کسب و کارها شده و میلیون ها نفر را برای دستیابی به مواد غذایی مورد نیاز و کافی با چالش های زیادی روبرو کرده است. این بحران در بین کودکان، سیاهپوستان و دورگه های لاتین تبار شدیدتر بوده است.

 

بر اساس این گزارش، به طور کلی ناامنی غذایی در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی به ۱۰.۵ درصد رسیده که نسبت به ۲۰۱۹ میلادی تغییر نداشته و پایین ترین رقم از رکود بزرگ اقتصادی به شمار می رود.

دولت آمریکا برای مقابله با تبعات منفی بحران شیوع ویروس کرونا میلیاردها دلار برای تامین مواد غذایی اقشار نیازمند و آسیب پذیر هزینه کرده است.

آمارهای جدید نشان می دهد بیش از ۲۰ درصد آمریکایی ها در سال ۲۰۲۰ میلادی مجبور به دریافت کمک ها و اعانه های غذایی دولت شده‌اند.

دولت آمریکا اذعان کرده است که گرسنگی در بین سیاهپوستان و دورگه های لاتین تبار به شدت افزایش داشته است. بیش از ۲۵ درصد خانوارهای سیاهپوست در سال ۲۰۲۰ میلادی با ناامنی غذایی روبرو شده‌اند.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “افزایش گرسنگی در بین کودکان و اقلیت‌‎های نژادی آمریکا- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا