استان ها

پیگیری روند راه اندازی بیمارستان دوم در شهر دامغان

پیگیری روند راه اندازی بیمارستان دوم در شهر دامغان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان؛ ظهر چهارشنبه هفدهم شهریور ماه سال جاری، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق سردار علیزاده نماینده مردم شریف شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص پیگیری روند اخذ مجوزهای لازم جهت راه اندازی بیمارستان دوم در شهرستان دامغان، دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گزارشی از روند پیگیری و اخذ مجوزهای لازم در این خصوص ارایه و بر تقویت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی و همچنین تخصیص بودجه های لازم جهت تکمیل پروژه های در حال ساخت در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه به ویژه راه‌اندازی بیمارستان دوم در شهرستان دامغان تأکید کرد.

دکتر دانائی خاطر نشان کرد: با توجه به زحمات و تلاش‌های مضاعف مدیران و پرسنل حوزه سلامت در مجموعه تحت پوشش دانشگاه به ویژه شهرستان دامغان، بدون هیچ مشکلی روند ارایه خدمات سلامت به هم استانی عزیز در این شهرستان ادامه داشته و امیدواریم با ایجاد مرکز جدید درمانی در این شهرستان، گامی بلند و مهم در راستای خدماتی فراتر و بیشتر و در خور شأن مردم متدین و شهید پرور شهرستان دامغان برداشته شود.

سپس سردار علیزاده نماینده مردم شریف شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده، بر حمایت کامل و ادامه پیگیری های لازم در جهت انجام فرایند اخذ مجوزهای لازم و همچنین پیگیری و هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه جهت جذب اعتبارات لازم در کوتاهترین زمان ممکن توضیحاتی را بیان نمود.

در ادامه دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر دانائی رئیس دانشگاه و معاونین، مدیران و پرسنل این دانشگاه در راستای توسعه دانشگاه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم فهیم استان به ویژه در مدیریت و کنترل بیماری کووید-۱۹، بر حمایت خود جهت راه اندازی بیمارستان دوم در شهرستان دامغان تأکید و موافقت خود را با این موضوع اعلام نمود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت افزود: امیدواریم با ادامه تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، پیگیری و کسب مجوزهای لازم توسط نماینده محترم شهرستان و سازمان برنامه و بودجه، در آینده ای نزدیک با فراهم شدن مراحل فنی و کارشناسی، شاهد تخصیص اعتبارات لازم برای راه اندازی بیمارستان دوم در شهرستان دامغان باشیم.

شایان ذکر است در این جلسه مهندس ساکی مدیرکل دفتر منابع توسعه فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشت.

۴۶

این خبر با عنوان “پیگیری روند راه اندازی بیمارستان دوم در شهر دامغان” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 10 =

دکمه بازگشت به بالا