ورزشی

دیدار عزیزی خادم با اینفانتینو در قطر

دیدار عزیزی خادم با اینفانتینو در قطر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال که در قطر حضور دارد با جانی اینفانتینو، رئیس فیفا دیدار خواهد کرد.
شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران که پس از دیدار با تیم ملی به تهران نیامد، در قطر دیدارهای مهمی انجام داده است و امروز با جانی اینفانتینو دیدار می کند.
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نخستین دیدار خود با سعود المهندی، نایب رئیس غرب آسیا، نایب رئیس فدراسیون فوتبال قطر و عضو شورای فیفا دیدار داشت که در این دیدار در زمینه همکاری‌های دو جانبه فوتبال ایران و قطر صحبت شد.
عزیزی خادم سپس با طارق النعمه، مدیر کمپ اسپایر قطر جلسه‌ای با محوریت تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان فدراسیون فوتبال ایران و کمپ اسپایر داشت.
پیرو این نشست، تشکیل کارگروهی ظرف دو هفته آینده از سوی فدراسیون فوتبال ایران در دستور کار قرار گرفت. این کارگروه موظف خواهد بود ظرف ۱۴ الی ۲۰ روز با حضور در کمپ اسپایر به بررسی کلیه شرایط و امکانات بپردازد و گزارش جامعی به فدراسیون فوتبال ایران و کمپ اسپایر در خصوص نحوه استفاده از این مجموعه تهیه و ارائه کند.
آخرین دیدار عزیزی خادم نیز امروز با جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) خواهد بود که به نظر می‌رسد در این دیدار مهم‌ترین بحث قابل پیگیری راهی برای دریافت پول‌های ایران در فیفا و همچنین پیگیری ورود تجهیزات VAR به فوتبال ایران باشد.
عزیزی خادم را در این جلسات حمید مهرعلی، سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون فوتبال نیز همراهی می‌کند.
۲۵۱۲۵۶

این مطلب با عنوان “دیدار عزیزی خادم با اینفانتینو در قطر” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یک =

دکمه بازگشت به بالا