عمومی

بستری ۱۳۲ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستانهای قم/۲۶ نفر فوت کردند – تیتروز | خبر جدید

بستری ۱۳۲ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستانهای قم/۲۶ نفر فوت کردند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، محمدرضا قدیر با اشاره به پذیرش ۱۵۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا گفت: ۱۳۲ نفر از این افراد در بخش درمانی بیمارستان‌های قم بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه ۱۱۶ نفر از کسانی که در روزهای گذشته بستری بودند مرخص شدند، افزود: در حال حاضر ۸۴۷ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های قم بستری هستند که حال ۲۹۶ نفر از آنها وخیم است.

وی ادامه داد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار در اثر کرونا در قم فوت شدند.

قدیر تعداد تست‌های گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته را یک هزار و ۵۶۵ مورد عنوان کرد و گفت: نتیجه ۴۷۵ تست در استان مثبت بوده و ۵۱۳ هزار و ۲۱۵ دوز واکسن نیز به افراد تزریق شده است.

این نوشته با عنوان “بستری ۱۳۲ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستانهای قم/۲۶ نفر فوت کردند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا