استان ها

توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد

توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از تربت‌حیدریه در راستای تحقق اهداف کلان سیاست‌های توسعه علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران و گسترش همکاری ویژه میان مراکز دانشگاهی و فناوری برای رشد و ارتقای زیست‌بوم نوآوری و فناوری منطقه‌ای، دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه و پارک علم و فناوری استان خراسان‌رضوی برای همکاری‌های مشترک تفاهم‌نامه امضا کردند.

توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد

از اهداف این تفاهم‌نامه که به امضای رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی و محمد حاتمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه رسید، می‌توان تقویت بسترهای توسعه فناوری و تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیقاتی دانشگاه و فناوران و نوآوران این دانشگاه‌، تقویت و توسعه نظام نوآوری در منطقه و کمک به توسعه اقتصاد مبتنی بر دانایی در شهرستان، کمک به حرکت دانشگاه در مسیر تبدیل به دانشگاه کارآفرین، استفاده بهینه از زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه و دیگر دستگاه‌های اجرایی شهرستان در توسعه کارآفرینی فناور و دانش‌بنیان، ترویج گفتمان نوآوری و اقتصاد دانش‌بنیان و تشویق و ترغیب اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان فارغ‌التحصیلان دانشگاه و صنعت‌گران در این مسیر یاد کرد.

توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت حمایت‌های مختلفی که از سوی پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی و دانشگاه در نظر است ازجمله: در اختیار داشتن تجهیزات مناسب و مورد نیاز در استقرار واحدهای فناور در دانشگاه، ارزیابی طرح‌های معرفی شده، اعطای حمایت مالی به واحدهای فناور مستقر در دانشگاه در صورت پذیرش در کمیته تخصصی فناوری مرکز رشد مانند سایر واحدهای فناور عضو پارک، اعطای مجوز فناوری به واحدهای فناور واجد شرایط برای استفاده از امتیازات قانونی و سایر موارد مورد تفاهم‌نامه می‌توانند به مرکز رشد دانشگاه واقع در تربت‌حیدریه خیابان رازی، نبش رازی ۶ مراجعه کنند.

توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

این مطلب با عنوان “توسعه فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه سرعت می‌گیرد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا