ورزشی

از آکادمی سعید معروف در آمریکا تا حواشی کوبیاک!

از آکادمی سعید معروف در آمریکا تا حواشی کوبیاک!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان، بعد از مقام سومی تیمش در قهرمانی جهان تهران، معتقد است بازیکنانش با حمایت بیشتر، می‌توانند جای سوپر استارهای تیم ملی والیبال ایران را بگیرند.

آرمات و تیمش هنوز سوژه این روزهای والیبال هستند. تیم نوجوانانی که بدون مسابقه قهرمانی آسیا بین ۱۸ تیم دیگر، روی سکوی سوم رفت. اگرچه از اول خیلی ها امید زیادی به موفقیت آن نداشتند. تیمی بی تجربه که به قول سرمربی اش تنها ۴ ماه و نیم تمرین کرده بود. اما شاگردان آرمات سنگ تمام گذاشتند و با دو باخت، آن هم مقابل لهستان قهرمان اروپا و جهان، به سومی رضایت دادند. به همین خاطر است که مسعود آرمات از اولین تجربه اش با تیم نوجوانان راضی است. چرا که معتقد است ۷،۸ بازیکنش لیاقت حضور در تیم های جوانان و تیم ملی را دارند.

حالا او از تجربه سومی در مسابقات جهانی، آینده بازیکنان این تیم و البته حواشی این روزهای والیبال سخن می گوید. از ماجراهای کوبیاک تا آکادمی سعید معروف در آمریکا.

مشروح گفت و گو با مسعود آرمات سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان را  اینجـــا  بخوانید.

۲۵۴ ۲۵۱

این مقاله با عنوان “از آکادمی سعید معروف در آمریکا تا حواشی کوبیاک!” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا