فناوری

جواهراتی با قابلیت ردیابی سلامت زنان ساخته می‌شود

جواهراتی با قابلیت ردیابی سلامت زنان ساخته می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، «بلابیت لیف اربن» نام ردیاب سلامتی است که به شکل جواهراتی مانند گردنبند، دستبند و گیره تولید می‌شوند. این جواهرات هوشمند سلامت کلی زنان را ردیابی کرده و بهبود می‌بخشد. این گجت پوشیدنی هوشمند حاصل ترکیب مد و کارایی است و فعالیت، خواب، استرس، چرخه قاعدگی و سلامت باروری زنان را ردیابی می‌کند.

این گجت هوشمند برای سلامت زنان بهینه شده و از طریق یک اپلیکیشن به گوشی هوشمند کاربر متصل می‌شود، بدین ترتیب فرد می‌تواند سطح فعالیت‌های روزانه خود را مشاهده کند. این جواهرات علاوه‌بر فعالیت‌ها، میزان کالری مصرفی و تعداد گام‌های کاربران را نیز ردیابی می‌کند و براساس این اطلاعات بازخوردهای ویژه‌ای را ارائه می‌دهد.

زنان با استفاده از این گجت هوشمند می‌توانند اطلاعات بیشتری درباره کیفیت خواب و زمان چرخه قاعدگی به دست آورند. این جواهرات قادر به شناسایی الگوهایی هستند که می‌تواند منجر به ایجاد استرس شود. این گجت کاربران را در انجام تمرینات تنفسی و مدیتیشن نیز راهنمایی می‌کند.

انتهای پیام/۴۰۲۱/

این محتوا با عنوان “جواهراتی با قابلیت ردیابی سلامت زنان ساخته می‌شود” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا