استان ها

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه معارفه که بعد از ظهر چهارشنبه ۱۷ شهریور در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد؛ طی احکام جداگانه محمد ثاقب فرد را به عنوان سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل و زین العابدین نیکمرام را به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

در احکام صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ترتیب خطاب به محمد ثاقب فرد و زین العابدین نیکمرام آمده است:

بدینوسیله جنابعالی را که بحمدلله از تجارب ارزنده ای برخوردار هستید با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل بر می گزینم.

با تاکید بر اصل قراردادن روحیه تعاون و تعامل و دقت و سلامت، برای شما در ایفای نیکوی وظایف محوله از خدای بزرگ توفیقات روز افزون مسئلت دارم

ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات جناب آقای فرامرز صحرایی بدین وسیله جنابعالی را که بحمدالله از سوابق ارزشمند و تجارب ارزنده در مناطق آزاد نیز برخوردارید به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان برمی گزینم.

 انتظار دارد با کمال دقت و شفافیت با بهره گیری از همکاری همه جانبه همه همکاران ساماندهی امور مربوط و بهینه سازی و ارتقاء سطح سلامت سازمانی در برنامه‌های شما قرار گیرد از خدای بزرگ برای جنابعالی در ایفای نیکوی وظایف محوله توفیقات روز افزون، مسئلت می نمایم.

گفتنی است در این جلسه ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه مدیریت، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری، علی عرب معاون عمرانی و زیر بنایی، معراج نادری فصیح سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری،سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و یوسف انصاری مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند. 

۴۸

این محتوا با عنوان “انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

دکمه بازگشت به بالا