فناوری

فعالیت بیش از ۲۶۰ شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی و فناوری زیستی – تیتروز | خبر جدید

فعالیت بیش از ۲۶۰ شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی و فناوری زیستی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از معاونت علمی و فناوری، ۲۶۹ شرکت دانش‌بنیان در حوزه‌های فناوری زیستی، کشاورزی و صنایع غذایی فعالیت می کنند. مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری با ارائه ۱۱۰ خدمت از این شرکتها حمایت می‌کند تا محصول فناورانه خود را با سرعت آماده ورود به بازار کنند.

این برنامه حمایتی با توانمند کردن شرکت‌ها، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان، ارائه خدمات تخصصی بستری را فراهم کرده است تا اهداف اقتصاد مبتنی بر دانش و اقتصاد مقاومتی محقق شود.

معافیت مالیاتی، معافیت از حقوق گمرکی، معافیت از پرداخت حق بیمه قراردادها، امریه نظام وظیفه در شرکت های دانش بنیان، استقرار در کاربری مسکونی ویژه، استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی و خدمات مشاوره تنها بخش کوچکی از این حمایت ها است.

این خبر با عنوان “فعالیت بیش از ۲۶۰ شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی و فناوری زیستی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا