بین المللی

احمد مسعود و بازی در نقشه آمریکا

احمد مسعود و بازی در نقشه آمریکا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اوّلاً، پسر احمد شاه مسعود مثل پدرش نیست و ایشان صرفاً با فشار و دستور آمریکا جنگ را شروع کرد؛ حال هم که برابر قرار شان از آمریکا تقاضای کمک کرده، آمریکا هم توجهی به تقاضای ایشان نکرده است.

ثانیاً، چه کسی اسم این گروه را مقاومتی نامید؟

ثالثاً، حال که بعد از ۲۰سال با مدیریت ایران، آمریکا  از افغانستان فرار کرد، همین آمریکا نقشه جامعی طراحی کرده که برادر کشی در افغانستان راه بیاندازد، که پسر احمد شاه مسعود، اولین کسی است که به اجرای نقشه آمریکا تن داده است.

رابعاً، حضرت آقا فعلاً موضع نگرفته و فرموده است ما طرفدار مردم افغان هستیم و حکومت ها که می آیند ومی روند؛ اگر آقای خوش چهره به همین فرمایش آقا توجه می کرد چنین مطلبی را نمی نوشت.

خامساً، چه شده آنهائی که می گفتند نه غزّه نه لبنان جانم فدای ایران، حال می گویند نه ایران، نه تهران جانم فدای افغان!

آمریکا مخالف حمایت ایران از شیعیان لبنان، سوریه، عراق وغیره است، ولی از آن طرف موافق برادر کشی در افغانستان است وخیلی نقشه ها کشیده که ایران را وارد جنگ برادر کشی افغانستان کند. وافرادی مثل آقای خوش چهره نمی دانند در زمین چه کسانی بازی می کند.

۱۷۱۷

این نوشته با عنوان “احمد مسعود و بازی در نقشه آمریکا” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا