فرهنگ و هنر

اختتامیه تلویزیونى طرح ملی قرآنی 1455/ پخش زنده از شبکه قرآن سیما- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز

اختتامیه تلویزیونى طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵/ پخش زنده از شبکه قرآن سیما- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز، اختتامیه طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ فردا جمعه ۱۹ شهریورماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ با حضور مسئولان قرآنی فعال در این طرح و با توجه به محدودیت‌های کرونایی به صورت تلویزیونی برگزار خواهد شد و از شبکه قرآن و معارف سیما روی آنتن می‌رود.

در این مراسم به ۳۱۳ برگزیده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ جوایز نقدى اعطاء می‌شود.

علاوه بر این در اختتامیه این طرح ضمن تجلیل از همه استان‌های مشارکت کننده، پنج استان برتر که فعالیت ویژه‌ای در طرح قرآنی ۱۴۵۵ داشته‌اند معرفی و به صورت ویژه تقدیر می‌شوند.

همچنین برگزیدگان و آثار برتر جشنواره فرهنگی قرآنی ۱۴۵۵ که در ١ موضوع و هفت رشته شامل: خوشنویسی، شعر، فیلم کوتاه، محصولات چندرسانه‌ای، گرافیک، طراحی پوستر، داستان‌نویسی و نقاشی برگزار شد، معرفی و جوایزی اهدا خواهد شد.

طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ به عنوان بزرگترین و فراگیرترین طرح قرآنی کشور با مشارکت نهادها و سازمان‌‍‌های قرآنی کشور ، با شعار محوری قرآن ، امید، زندگی از ۵ تیر آغاز و تا ۱۲ شهریور به مدت ۱۰ هفته برگزار شد.

اختتامیه طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ جمعه ۱۹ شهریورماه ساعت ١٧ از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده پخش می‌شود و مخاطبان می‌توانند این برنامه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.qurantv.ir و اپلیکیشن شبکه قرآن و معارف سیما و اپلیکیشن شاد و همچنین تلوبیون نیز دنبال کنند.

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “اختتامیه تلویزیونى طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵/ پخش زنده از شبکه قرآن سیما- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا