استان ها

استقلال برق استان همدان از برق باختر

استقلال برق استان همدان از برق باختر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمیدرضا حاجی بابایی، اظهار داشت: در ابتدای سال ۱۳۹۹ با حضور ایشان در شرکت توزیع نیروی برق و بررسی مباحث مرتبط با برق در استان ایده تشکیل برق استانی مطرح شد.

وی عنوان کرد: این موضوع در دستور کار قرار گرفت و به فاصله کمتر از یک ماه هماهنگی با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت توانیر به عمل آمد.

نماینده مردم  شهرستانهای همدان و فامنین  گفت: مقرر شد جلسه‌ای با عنوان بررسی استقلال برق استان همدان از برق منطقه‎ای باختر در شرکت توانیر با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره توانیر تشکیل شده و موضوع مورد بررسی قرار گیرد، که این مأموریت به مدیر عامل شرکت توزیع برق استان محول شد تا پیگیری لازم به عمل آید.

وی افزود: پس از بررسی همه جانبه طرح و کارشناسی‌های انجام شده، هیأت مدیره توانیر با استانی شدن برق در استان همدان موافقت کرده و این مصوبه در دستورکار معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت نیرو و امور مجامع شرکت‌های برق قرارگرفت.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه تامین برق استان‌های لرستان، مرکزی و همدان با مرکزیت استان اراک بر عهده شرکت برق منطقه‌ای باختر بود و با اجرای این مصوبه مجزا شده و انتقال وفوق توزیع در توزیع برق در استان همدان ادغام می‌گردد، تصریح کرد: با پیگیری‌های مجدانه موانع قانونی که بر مصوبه وارد بود رفع شده و منتظر ابلاغ وزارت نیرو در . زمینه ابراز داشت: این مصوبه به صورت پایلوت در همدان اجرا می‌شود.

 

این محتوا با عنوان “استقلال برق استان همدان از برق باختر” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا