بین المللی

وزیرخارجه عمان در مجمع عمومی درباره برجام چه گفت؟

وزیرخارجه عمان در مجمع عمومی درباره برجام چه گفت؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری رسمی عمان، بدر بن حمد البوسعیدی، وزیر خارجه عمان در بخشی از سخنرانی خود در هفتاد و ششمین نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل که از طریق ویدیو کنفرانس در این نشست مشارکت کرد به مساله ایران و مذاکرات وین پرداخت.

وی گفت: امیدواریم که مذاکرات وین درخصوص برنامه هسته ای ایران منجر به تحقق نتایج مورد نظر تمام طرف ها شود.

البوسعیدی تاکید کرد: ما معتقدیم که این امر به سود منطقه و تمام جهان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا اخیرا اعلام کرد که مذاکرات وین در خصوص توافق هسته ای ایران باید در اسرع وقت ازسرگرفته شود.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران اخیرا تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران به رغم بدعهدی‌های آمریکا در موضوع برجام که از زمان دولت اوباما تا کنون ادامه داشته و همچنین بی عملی اروپا، بر اساس اصول خود به دیپلماسی پایبند بوده و آماده گفت‌وگوهایی نتیجه‌محور است که منافع و حقوق مردم ایران را تأمین کند.

۳۱۱۳۱۱

این محتوا با عنوان “وزیرخارجه عمان در مجمع عمومی درباره برجام چه گفت؟” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا