اقتصادی

برگزاری مرحله نهایی رویداد استارت آپی حوزه سالمندان در روز ۹ مهر

برگزاری مرحله نهایی رویداد استارت آپی حوزه سالمندان در روز ۹ مهر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

همزمان با روز جهانی سالمند، مرحله نهایی دومین رویداد استارت‌آپی صبانو برگزار خواهد شد.

به گزارش تیتروز، رویداد استارت‌آپی صبا نو رویدادی ایده یابی در زمینه بازنشستگان و سالمندان و در محورهای سلامت جسمی، اوقات فراغت، گردشگری، سلامت روان و توان افزایی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی است که از سوی یکی از مراکز نوآوری برگزار می‌شود.

در دومین دوره این رویدادکه با محوریت “سلامت دیجیتال” برگزار شده است، ۳۰ طرح و ایده از سوی تیم‌ها به این رویداد ارسال شد که از این تعداد، ۱۴ تیم به منظور داوری به مرحله دوم راه یافتند. دومین دوره رویداد صبا نو که به صورت حضوری برگزار شد، پس از داوری طرح‌ها ۹تیم برگزیده شدند و به مرحله نهایی این رویداد راه یافتند. در بخش نهایی تیم‌ها در جلسات توانمندسازی و کارگاه آموزشی حضور یافتند.

با توجه به محور این دوره از رویداد که بر روی “سلامت دیجیتال” تمرکز داشت، حوزه فعالیت تیم‌های شرکت کننده، حوزه‌های مراقبت شخصی سازی شده، پیشگیری از بیماری‌ها، تشخیص زودهنگام بیماری‌ها و نظارت بر تغذیه و فعالیت بدنی را شامل می‌شد.

مرحله نهایی دومین رویداد استارت‌آپی صبانو(۲) با رویکرد سلامت دیجیتال و سالمندان روز جمعه ۹ مهرماه ۱۴۰۰ همزمان با یک اکتبر، روز جهانی سالمند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “برگزاری مرحله نهایی رویداد استارت آپی حوزه سالمندان در روز ۹ مهر” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =

دکمه بازگشت به بالا