فرهنگ و هنر

هویت پیکر مطهر شهید هادی شریفی در سوریه شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز

هویت پیکر مطهر شهید هادی شریفی در سوریه شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تیتروز، پیکر مطهر شهید مدافع حرم هادی شریفی اعزامی جمعی نیروی زمینی سپاه. تیپ ۲۰ رمضان طی عملیات تفحص در سوریه کشف و هویتش شناسایی شد.

پیکر مطهر این شهید توسط تیم تفحص ایثارگران سپاه و نقسا کشف و از طریق ازمایش DNA توسط مرکز ژنتیک نور سپاه تعیین هویت شد. پیکر شهید شریفی بعد از گذشت ۵ سال از شهادتش شناسایی شد.

خبر پیدا شدن پیکر مطهر شهید به خانواده دقایقی پیش توسط سردار موحدی کیا فرمانده تیپ ۲۰ و سردار سفیدچیان معاون آماد نیرو زمینی اعلام شد. این دیدار و اطلاع رسانی با حضور مادر و همسر و فرزندان شهید در کرج ، محل سکونت شهید برگزار شد.

 

شهید هادی شریفی متولد ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۶۱ در شهر مقدس قم است، این شهید والامقام در روز ۲۷ بهمن ماه سال ۹۴ برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) راهی سوریه شد و در ۱۳ فروردین ماه سال ۹۵ به شهادت رسید. اما تأیید شهادتش بیش از هفت ماه به طول انجامید و اکنون بعد از ۵ سال از شهادتش بقایایی از پیکرش کشف شده و به کشور بازگشته است. یادبود شهید در گلزار شهدای ملارد قرار دارد.

برگزاری مراسم تشییع و تدفین متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “هویت پیکر مطهر شهید هادی شریفی در سوریه شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا