حوادث

آمادگی پلیس برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت

آمادگی پلیس برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

آمادگی پلیس برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت

فرمانده ناجا از آمادگی این نیرو برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت خبر داد و گفت: پلیس با بکارگیری بیش از ۷ هزار نیرو و توسعه گیت های ورودی تلاش کرده زوار بدون دغدغه و کمترین معطلی در مرزهای ورودی به میهن اسلامی بازگردند.


به گزارش ایلنا، سردار “حسین اشتری” در حاشیه قرارگاه اربعین ناجا ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: همانطور که مردم شریف و عزادار حسینی (ع) استحضار دارند کارکنان نیروی انتظامی در این ایام بخصوص در مرزها حضور داشته و در حال خدمت رسانی به زائران عزیز هستند.


وی با تاکید به آمادگی کامل نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به زائران، یادآور شد: امسال به دلیل کرونا میزان تردد زائران با محدودیت هایی روبه رو بود اما ناجا با توجه به تجربه سال های گذشته برای ارائه تسهیلات لازم درخصوص بازگشت زوار گرامی، بنا به ضرورت در مرزهای هوایی و زمینی با تمام توان در خدمت عزیزان است.


فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ثواب خدمت رسانی به عاشقان حسینی (ع) کمتر از زیارت نیست، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با حداکثر توان و آمادگی در حال خدمت رسانی به زائران عزیز در مرزهای هوایی و زمینی است.


سردار اشتری با بیان اینکه ناجا برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت همانند سال های گذشته آمادگی کامل دارد، افزود: پلیس با بکارگیری بیش از ۷ هزار نیرو و توسعه گیت های ورودی تلاش کرده زوار بدون دغدغه و کمترین معطلی در مرزهای ورودی به میهن اسلامی بازگردند.


ارشدترین مقام انتظامی کشور ضمن تشکر از مردم و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) به دلیل همکاری با ماموران نیروی انتظامی و عمل به توصیه های پلیس و مسئولان، تصریح کرد: ان شاءالله زائران اربعین حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی و تدابیر در نظر گرفته شده در صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده های خود باز می گردند.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “آمادگی پلیس برای ارائه تسهیلات مناسب به زوار اربعین در مسیرهای بازگشت” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا