بین المللی

غریب‌آبادی: اگر آژانس اتمی خواهان اجرای نظارت است باید حملات ترویستی به تأسیسات ایران را محکوم کند- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز

غریب‌آبادی: اگر آژانس اتمی خواهان اجرای نظارت است باید حملات ترویستی به تأسیسات ایران را محکوم کند- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز، کاظم غریب‌آبادی نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین سه‌شنبه شب در مصاحبه‌ای خواستار محکومیت حملات تروریستی رژیم صهیونیستی به تأسیسات هسته‌ای ایران شد.

غریب‌آبادی تصریح کرد: آژانس اگر خواهان اجرای نظارت است، باید به مسئولیت خود عمل کند و به صراحت حملات تروریستی به مراکز فنی ایران را محکوم کند.

وی افزود: آمریکا و متحدان غربی‌اش هم اگر خواهان تداوم نظارت‌های آژانس هستند، باید از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی ممانعت کنند.

غریب‌آبادی خاطرنشان کرد: پاسخ‌های ما به اقدامات خرابکارانه، باعث سلب مسئولیت دیگران از جمله آژانس نمی‌شود.

وی یادآور شد: همین همکاری‌های فراپادمانی ما نیز داوطلبانه است و تداوم حسن نیت ما به رفتار آنها بستگی دارد.

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در پایان اظهار داشت: وقتی یک رژیم جعلی که عضو هیچ یک از معاهدات هسته ای نیست، اقدام به خرابکاری تروریستی می‌کند، چرا ما باید هزینه مجدد آن را بپردازیم؟

انتهای پیام/.

این مطلب با عنوان “غریب‌آبادی: اگر آژانس اتمی خواهان اجرای نظارت است باید حملات ترویستی به تأسیسات ایران را محکوم کند- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا