بانوان

صعود زنان پینگ‌پنگ ایران به جمع ۱۰ تیم برتر آسیا / سهمیه قهرمانی جهان کسب شد

صعود زنان پینگ‌پنگ ایران به جمع ۱۰ تیم برتر آسیا / سهمیه قهرمانی جهان کسب شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیم ملی تنیس روی میز ایران با صدرنشینی در گروه خود به جمع ۱۰ تیم برتر آسیا صعود کرد و سهمیه قهرمانی جهان را به دست آورد.

به گزارش تیتروز، تیم ملی تنیس روی میز زنان در نخستین روز از رقابت‌های قهرمانی آسیا به دو پیروزی مقابل اندونزی و مالدیو دست پیدا کرد.

ابتدا تیم ایران با ترکیب ندا شهسواری، شیما صفایی و مهشید اشتری مقابل نمایندگانی از مالدیو به میدان رفتند که در سه گیم پیاپی پیروز شدند.

در دومین مسابقه هم شهسواری، اشتری و صفایی ترکیب ایران مقابل اندونزی را تشکیل دادند.

ابتدا شهسواری در سه گیم پیاپی حریف خود را شکست داد اما  اشتری و صفایی هر دو با حساب سه بر دو  شکست خوردند تا تیم اندونزی در نتیجه تیمی دو بر یک از ایران پیش بیفتد. در ادامه شهسواری بار دیگر نماینده اندونزی را شکست داد و بازی را به تساوی دو بر دو کشاند. در نهایت با پیروزی سه بر صفر اشتری مقابل دیگر نماینده اندونزی، تیم ایران سه بر دو حریف خود را شکست داد.

زنان پینگ‌پنگ باز ایران با این دو پیروزی به عنوان صدرنشین گروه خود به جمع ۱۰ تیم برتر صعود و سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را کسب کردند. 

تیم ایران فردا(چهارشنبه) مقابل قزاقستان به میدان می‌رود که در صورت پیروزی به جمع هشت تیم برتر آسیا وارد می‌شود. 

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا از ۶ مهر در قطر آغاز شده است که ۱۰ تیم برتر بخش زنان سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان را به دست می‌آورند که ایرلن موفق به کسب این سهمیه شد.  

ایران در دور قبل قهرمانی آسیا یازدهم شد. 

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “صعود زنان پینگ‌پنگ ایران به جمع ۱۰ تیم برتر آسیا / سهمیه قهرمانی جهان کسب شد” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا