استان ها

دل شهیدان به معدن عظمت الهی متصل است

دل شهیدان به معدن عظمت الهی متصل است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری استانی آنا از قوچان، احسان پولادی در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قرائت زیارت اربعین که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان برگزار شد، اظهار کرد: دل شهید وسیع و بی‌انتهاست؛ زیرا هرگاه رود به اقیانوس متصل شود دیگر رود نیست، اقیانوس است. دل شهید به معدن عظمت الهی متصل بوده و معدن عظمت هم بی‌انتهاست.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان افزود: منطق ما؛ منطق امام حسین(ع) است؛ اگر دشمن این حقیقت را دریابد، هرگز لحظه‌ای منتظر خستگی ما نخواهد ماند.

دل شهیدان به معدن عظمت الهی متصل است

علی زرقانی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت قوچان نیز با تشکر از فعالیت‌های مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان در برگزاری آیین‌های ملی و مذهبی، حضور در گلزار شهدا را تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا دانست و گفت: آنچه مهم است حفظ راه شهداست، یعنی پاسداری از خون شهدا، این وظیفه نخست ماست.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “دل شهیدان به معدن عظمت الهی متصل است” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا