فرهنگ و هنر

نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد

نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد

نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در هشت بخش توسط دبیر جشنواره اعلام شد.


به گزارش ایلنا، علیرضا تابش پس از آخرین نشست سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران به ویژه خبرنگاران نوجوان که در طول جشنواره همراه آن بودند، عنوان کرد: صبح فردا اختتامیه المپیاد و شامگاه فردا ساعت ۱۸:۳۰ برترین‌های این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد.


او ادامه داد: از هیئت داوران در دو بخش ملی و بین‌الملل به ویژه از داوران کودک و نوجوانی که چه به صورت حضوری و چه به صورت برخط آثار را داوری کردند، تشکر می‌کنم.


نامزدهای بخش کرونا روایت


۱- خانه (حسین زاهدی)، ۲- فضای زندگی (ایلیا رمضانی)، ۳- کرونا با ما چه کرد، ما با کرونا چه کردیم (ایلیاد مهشیدی، میعاد مهشیدی، سعیده کستوانی)، ۴- یک ویروس تاج‌دار (پارسا محمدی)


نامزدهای بخش وب سری


۱- آشمچز (فریاد بیات)، ۲- یک اشتباه دیجیتالی (فریاد بیات)، ۳- پَش مِش (آزاد صادقی)


نامزدهای بخش فیلم‌های پویانمایی کوتاه


۱- آی دی (فهیمه قبادی)، ۲- بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر (صادق جوادی)، ۳- گذشته (حمید محمدی)


نامزدهای بخش فیلم‌های داستانی کوتاه


۱- برنده (علی کیوان)، ۲- درختان خیابان ولی‌عصر یا امپرسیون (عماد حسینی‌فرد)، ۳-علمیات طبقه دوم (محمدحسین تفرشی)، ۴- منم سمیرا (متین رکن)، ۵- وادیار (مرجان خسروی)


نامزدهای بخش فیلم‌های بلند داستانی


۱- خبرنگار (ابراهیم فروزش)، ۲- راز قلعه (کریم رناسیان)، ۳- سوییپر (امین شجاعی)


نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران


۱- پسران دریا (بهروز نشان)، ۲- لیپار (سعید خانی)، ۳- میان صخره‌ها (محمد احمدی)


بهترین کارگردان


۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- حسین ریگی برای «لیپار»، ۳- مختار عبداللهی برای «میان صخره‌ها»


بهترین فیلمنامه


۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- امیرمحمد عبدی برای «بامبالا»، ۳- حسام فرهمند و حسین ریگی برای «لیپار»


به گفته تابش در سایر بخش‌ها نامزد اعلام نشده و برگزیدگان بخش‌های مختلف در مراسم اختتامیه اعلام می‌شوند.


او اعلام کرد سامانه جشنواره تا ساعت ۱٨ فردا پذیرای آرای داوران کودک و نوجوان است.


دبیر جشنواره در پایان از همه هنرمندان سینمای کودک و نوجوان که در شرایط سخت کرونایی به ارائه اثر پرداختند، تشکر کرد.


 


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا